Komunikat Dyrektora szkoły

Szanowni Państwo,

Informujemy, że u ucznia naszej szkoły potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2.

W związku z wytycznymi z sanepidu oraz procedurami obowiązującymi w naszej szkole osoby mające BEZPOŚREDNI kontakt z uczniem zobowiązane są pozostać na kwarantannie wraz z wszystkimi domownikami. Sanepid skontaktował się już z osobami mającymi bezpośredni kontakt z dzieckiem. Osoby te mają postępować zgodnie z instrukcją sanepidu.

Szkoła funkcjonuje w systemie mieszanym do 25 września 2020 roku, co oznacza, że w jednej klasie będzie prowadzone nauczanie zdalne. Pozostałe klasy oraz oddziały przedszkolne mają lekcje/zajęcia w szkole. O doraźnych, niewielkich zmianach planu uczniowie, rodzice i nauczyciele będą informowani na bieżąco.

Dyrektor szkoły – Paweł Biernacki

data publikacji: 2020-09-17 00:00:00