Nauczanie zdalne w kl. 4-8 w dn. 26.10-08.11.2020 r.

Szanowni Państwo,

w dniach 26 października - 8 listopada 2020 r. w klasach 4-8 będzie realizowane nauczanie zdalne.

✅ Wszystkie zajęcia będą odbywały się w aplikacji TEAMS zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć. Uczniowie muszą mieć przygotowany sprzęt umożliwiający taką formę zajęć (komputer/laptop, tablet lub smartfon).

✅ Wprowadzone przepisy zobowiązują dyrektora szkoły do umożliwienia nauki na terenie szkoły uczniom niepełnosprawnym i tym, którzy ze względu na warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu.

✅ Od 26 października br. będziemy użyczać komputery tym rodzinom, które zgłosiły taką potrzebę.

✅ Oddziały przedszkolne i klasy 1-3 pracują zgodnie z dotychczasowym planem zajęć.

✅ Świetlica szkolna, biblioteka oraz pedagodzy pracują zgodnie z harmonogramem.

✅ Stołówka zapewnia posiłki zapisanym uczniom z oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 zgodnie z harmonogramem. Odpis za obiady dla uczniów klas 4-8 będzie w przyszłym miesiącu.

✅ Dowóz autobusem i opieka na dziećmi dowożonymi będzie odbywać się na dotychczasowych zasadach.

✅ W razie problemów i pytań prosimy o kontakt z wychowawcą.

Dodatkowe informacje: https://www.gov.pl/.../zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia...

Dyrektor szkoły – Paweł Biernacki

data publikacji: 2020-10-23 00:00:00