Artykuł pochodzi ze stronny
Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku

BARDZO DOBRY WYSTĘP MIASTECKICH SIATKAREK NA OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W SKARSZEWACH

W minioną sobotę 12.12.2020r. w Skarszewskim Centrum Sportu w Skarszewach odbył się IV Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w ramach IV Edycji Grand Prix Kociewia pod patronatem Małgorzaty Glinki, byłej reprezentantki Polski w piłce siatkowej.

Nasz klub rywalizował w kategorii trójek i czwórek. Turniej rozgrywany był na sześciu boiskach. W kategorii trójek obie miasteckie drużyny zajęły ostatecznie 5. i 7. miejsce na 26 drużyn. Natomiast w kategorii czwórek dziewczęta z naszego klubu ostatecznie uplasowały się na 5. miejscu (na 24 zespoły).

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że trener Waldemar Żurawik jest bardzo zadowolony z występu swoich zawodniczek. Z uznaniem wspomina wiele ciekawych akcji. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, dlatego zajęte miejsca świadczą o doskonałej formie miasteckich siatkarek i każą z optymizmem spoglądać w przyszłość.

Gratulujemy i życzymy jeszcze większych sukcesów!

Dziękujemy Gminie Miastko, sponsorowi klubu - firmie MEXEM i innym instytucjom, które pomagają Morenie Miastko. Dzięki Waszemu wsparciu siatkarki z Miastka mogą przez cały rok uczestniczyć w życiu sportowym i osiągać takie budujące sukcesy. Wielkie dzięki!

data publikacji: 2020-12-16 00:00:00