Pożegnanie roku szkolnego 2021r.

„Nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami,

które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia.”

– z takim przesłaniem uczniowie, grono pedagogiczne oraz pracownicy naszej szkoły zakończyli dzisiaj rok szkolny 2020/2021.

Dziś miały miejsce dwa ważne wydarzenia.  Oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny i pożegnaliśmy absolwentów klas ósmych.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Naszym absolwentom natomiast życzymy dużo sukcesów w przyszłości oraz wiary we własne możliwości i umiejętności. Niech wyniki uzyskane z egzaminów pozwolą Wam zrealizować wszystkie plany i marzenia. Trzymamy mocno kciuki za Waszą przyszłość.  Niech Szkoła, Wasi nauczyciele oraz wszyscy pracownicy pozostaną w Waszej życzliwej pamięci. Wracajcie do nas nie tylko we wspomnieniach, ale również odwiedzając gmach SP3! Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile!

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

data publikacji: 2021-06-25 00:00:00