Nagrody Burmistrza 2021r.

,,Aby osiągnąć wielkie rzeczy, musimy nie tylko działać, ale i marzyć, nie tylko planować, ale i wierzyć".

Wielkie rzeczy bez wątpienia osiągnęli uczniowie klas szóstych ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku.

24 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Miastka i Rady Miejskiej, podczas której wyróżniono naszych uczniów.

Wyróżnienie to jest o tyle wyjątkowe, że uczniowie na szczeblu ogólnopolskim reprezentowali przede wszystkim naszą szkołę.

Niniejszym ogłaszamy, że laureatami nagrody Burmistrza Miastka i Rady Miejskiej są:

** Radosław Achtelik,

** Weronika Biernacka,

** Magdalena Bulczak,

** Aleksandra Kisielewska,

** Klaudia Wiśniewska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i życzymy im kolejnych sukcesów!  Gratulacje składamy również naszym Nauczycielom za wspieranie pasji swoich uczniów i motywowanie ich do rozwoju.

Brawo!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i tekst „Miastko BRAMA DO NATURY DO s miastko www.miastko.pl pl”

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i tekst „Miastko BRAMA DO DONATURY NATURY DE www. miastko www.miastko.pl pl”