Artykuł pochodzi ze stronny
Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku

V miejsce siatkarek na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w Kobylnicy

25 września w Szkole Sportowej w Kobylnicy odbył się IV Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Kobylnicy. W turnieju wzięło udział 9 zespołów z kilku województw. Turniej podzielony był na trzy grupy po trzy zespoły. W grupach drużyny grały każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Nasza drużyna rywalizowała ze Słupskiem i z Lęborkiem. W pierwszym spotkaniu miastczanki zmierzyły się z zawodniczkami ze Słupska i wygrały 2:0. W drugim spotkaniu nasza drużyna zmierzyła się z drużyną z Lęborka i przegrała 0:2. Po grach eliminacyjnych nasza drużyna zajęła drugie miejsce w grupie i awansowała do finału B walcząc o miejsca 4-6. W finałach, podobnie jak i w eliminacjach, nasze reprezentantki jeden mecz wygrały a jeden mecz przegrały. Podsumowując wszystkie gry kolejność miejsc jest następująca:

1 miejsce – UKS Jasieniak Gdańsk

2 miejsce – SPS Lębork

3 miejsce – OPP Kołobrzeg

5 miejsce – UKS Morena Miastko

Najlepszą zawodniczką w drużynie z Miastka była Julia Niewiadomska.

Trener - Waldemar Żurawik był bardzo zadowolony z wyniku swojej drużyny, która grała w tym dniu w nieco zmienionym składzie.

Trzymamy za Was kciuki na kolejnych zawodach!

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie grający w siatkówkę i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynku

data publikacji: 2021-09-28 00:00:00