Wycieczka klas drugich i trzecich

Dzisiaj nasi uczniowie z klas drugich i trzecich wybrali się na wycieczkę do Państwowego Teatru Lalek "Tęcza" w Słupsku.  Obejrzeli przedstawienie pt. "Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek". Jest to historia o pięciu niedopasowanych skarpetkach, które poszukują własnej drogi… I – mając dosyć nudnego życia na stopie – postanawiają same odnaleźć swoje przeznaczenie. Widowisko bardzo podobało się naszym uczniom, co widać na załączonych zdjęciach.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, w budynku i tekst „Słupsk 20 Słupsk 20lat słupskiego ratusza TECZA 120 atsłupskiego ratusza TECZA G)”

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i ludzie siedząMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, dziecko, ludzie siedzą i w budynku