Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

W naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.  Z tej okazji w bibliotece szkolnej gościliśmy uczniów z klasy I a, I b, I c oraz II a. Najmłodsi wysłuchali wybranych wierszy polskich poetów oraz opowiadań: ,,Plastusiowy pamiętnik" i ,,Cudaczek- Wyśmiewaczek".  Urozmaiceniem wizyty w bibliotece były wesołe rymowanki oraz bajkowe zagadki przygotowane przez ich starsze koleżanki z klasy VII b i IV a.  Przypominamy, że czytanie na głos dzieciom stymuluje ich rozwój, pobudza wyobraźnię i wzbogaca ich słownictwo. Zapraszamy wszystkich uczniów do częstego odwiedzania naszej biblioteki.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYT”

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko i ludzie stoją

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku