Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego

Dziś rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego dla dzieci 5- i 6-letnich pt. „Moje wspomnienia z wakacji".

Komisja Konkursowa nie miała łatwego zadania. Po obejrzeniu wszystkich prac wyłoniła laureatów konkursu oraz przyznała osiem wyróżnień. Wszystkie prace są wyjątkowe, bo pokazują cudowne chwile ze swoimi bliskimi. Doceniono również oryginalność, pomysłowość, samodzielność dzieci oraz wykorzystanie wielu technik plastycznych przy tworzeniu pracy.

Oto zwycięzcy:

I miejsce - Kacper Skiba (SP3 Miastko)

II miejsce - Tola Siarnecka (SP3 Miastko)

III miejsce ex aequo - Julia Bielawa (SP1 Miastko) oraz Zbigniew Żygowski (SP3 Miastko)

Wyróżnienia otrzymują:

Maria Filipczak (Przedszkole nr 3 w Miastku)

Maja Bińczyk (Przedszkole nr 3 w Miastku)

Magdalena Sawicka (SP1 Miastko)

Julia Szematowicz (SP1 Miastko)

Jakub Żemło (SP2 Miastko)

Milena Potomska (SP Świerzno)

Michalina Włodarczyk (SP Świerzno)

Wojciech Potomski (SP Świerzno)

Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za udział, a laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs zorganizowały p. Ewelina Rymon Lipińska oraz p. Helena Popik - nauczycielki edukacji przedszkolnej w Szkole Podstawowej nr 3 w Miastku.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „wyróżnienie”

Może być obrazem

data publikacji: 2021-10-08 00:00:00