TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT

9 października 2021 r. w hali sportowej naszej szkoły odbył się TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT klas czwartych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Miastku.  Wzięło w nim udział około 60 zawodniczek z Chwaszczyna, Człuchowa, Stężycy i Miastka. Turniej, rozgrywany w singlach, podzielony był na pięć grup po jedenaście zawodniczek. System gier polegał na rywalizacji w swoich grupach, każdy z każdym po cztery minuty. Po grach eliminacyjnych do pierwszej dziesiątki głównego finału awansowało aż sześć naszych zawodniczek.

Oto klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce - Pola Puszcz (Człuchów)

II miejsce - Maja Władymirow – UKS „Morena” Miastko

III miejsce - Nadia Tusk (Stężyca).

Tuż za podium uplasowała się zawodniczka z Miastka - Iga Żurawik.

Trener UKSMorenaMiastko Waldemar Żurawik, pomysłodawca i organizator turnieju, serdecznie dziękuje zawodniczkom z klas czwartych sportowych za ich postawę i zaangażowanie oraz pokazanie swoich siatkarskich umiejętności z najlepszej strony. Specjalne podziękowania kieruje do starszych zawodniczek z UKS „Morena”, które sędziowały podczas całego turnieju.

Turniej zorganizowano przy współpracy trenerki Joanny Kozłowskiej, SP3Miastko oraz OSiRMiastko.

Dziękujemy za sportową rywalizację wszystkim zawodniczkom! Do zobaczenia na następnym turnieju w SP3!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i ludzie uprawiający sporty