II Międzynarodowa edycja VI Ogólnopolskiej akcja PRZERWA NA CZYTANIE

26 października 2021 r. SP 3 Miastko wzięła udział w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach kampanii społecznej "Cała Polska Czyta Dzieciom"  oraz Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek. W dzisiejszym wydarzeniu czytelniczym wzięło udział 400 osób.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za aktywny udział w akcji oraz życzymy ciekawych przygód w świecie książek.

Niech ten świat rozwija Waszą wyobraźnię, ciekawość i umiejętności.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie siedzą i ludzie stoją

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, w budynku i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku