ROZSTRZYGNIĘCIE GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNO- JĘZYKOWEGO „Happy Valentine’s Day”

Nasza szkoła jest organizatorem wielu konkursów o zasięgu od gminnego do wojewódzkiego. Rozstrzygnięcie jednego z nich - Gminnego Konkursu Plastyczno-Językowego „Happy Valentine’s Day” - miało miejsce w dniu 8 marca 2022 r. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie walentynki wraz z życzeniami w języku angielskim.  Łącznie otrzymaliśmy aż 86 walentynek.  Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i starannie przygotowane. Prace nadesłane przez uczestników konkursu oceniało jury w składzie:

p. Bernadeta Zwolska (Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Miastku), p. Katarzyna Bąk (Dyrektor PMDK w Miastku) oraz p. Małgorzata Bocyk (nauczyciel języka angielskiego) zdecydowało o przyznaniu następujących nagród:

w kategorii klas I:

• I miejsce – Hanna Gajewska (SP Kamnica),

• II miejsce – Marcelina Kleist (SP Wałdowo),

• III miejsce – Nina Godlewska (SP2 Miastko),

• Wyróżnienie – Maria Kryczka (SP Kamnica),

w kategorii klas II:

• I miejsce – Ksawery Żmidziński (SP Kamnica),

• II miejsce – Oliwia Białowąs (SP3 Miastko),

• III miejsce – Nikola Bereszko (SP Świerzno),

• Wyróżnienie – Zuzanna Maciesza (SP Świerzno),

w kategorii klas III:

• I miejsce – Maja Śródka (SP1 Miastko),

• II miejsce – Przemysław Wnuk- Lipiński (SP1 Miastko),

• III miejsce – Zofia Podgórska (SP Świerzno),

• Wyróżnienie – Hanna Bielik (SP3 Miastko).

Konkurs zorganizowały nauczycielki z naszej szkoły: p. Natalia Felska i p. Agnieszka Olzacka. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Dyplomy i nagrody przekażemy do odpowiednich szkół w najbliższym czasie.

data publikacji: 2022-03-10 00:00:00