Spotkanie z autorem książek i słuchowisk dla dzieci - Marcinem Pałaszem

W dniu 27 kwietnia 2022 roku w bibliotece szkolnej  odbyło się spotkanie z autorem książek i słuchowisk dla dzieci - Marcinem Pałaszem.

Pisarz w barwny sposób opowiadał o swojej twórczości, przyznał, że pisze tylko śmieszne książki. Jego ulubionym bohaterem jest Elf, pies, którego Pan Marcin przygarnął ze schroniska.

Najmłodsze dzieci poznały fragmenty książki „Sposób na Elfa" w ciekawej interpretacji autora. Następnie nasz gość wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania zadawane przez naszych zerówkowiczów.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach XXVIII Pomorskiej Wiosny Literackiej, której organizatorem jest Pedagogiczna Biblioteka Pedagogiczna w Słupsku. Odbyło się ono dzięki środkom pozyskanym z Urzędu Miejskiego poprzez projekt Miasteckiego Stowarzyszenia Oświatowego oraz dofinansowaniu Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 w Miastku.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć.

data publikacji: 2022-04-27 00:00:00