Dzień Dziecka 2022

Za nami szkolne obchody największego święta naszych uczniów - Dnia Dziecka.  Wychowawcy grup przedszkolnych bardzo dziękują Pani Zygarskiej  za przepyszne i przepiękne galaretki, a Pani Kaszubowskiej  za słodkie kinderki! Wszystkim uczącym WF-u w naszej szkole - za świetne zorganizowane stacje sportowe, które dały dzieciom wiele zabawy i humoru! Radzie Rodziców SP3 za słodkie niespodzianki i upominki! Mamom z grupy ,,Myszki", paniom opiekunkom oraz wychowawcom z zerówek za malowanie twarzy.

Oczywiście to nie wszystkie atrakcje, które nas dziś spotkały, bo były jeszcze lody, soczki, projekcja filmów, zabawy dowolne w sali i nasze ulubione kolorowanki!

Jedną z atrakcji była jazda konna, która dała całą masę frajdy naszym młodszym uczniom w dniu ich święta.

Pani Weronika Bagińska - serdecznie dziękujemy Pani za cudowną niespodziankę dla uczniów naszej szkoły.

Z okazji Dnia Dziecka nie było lekcji, tylko wspólne spędzenie czasu, integracja, wypoczynek, smakołyki  lub pizza  oraz turniej klas w grę zespołową "dwa ognie".  W rozgrywkach rywalizowali ze sobą uczniowie w dwóch kategoriach: klas IV-VI i VII-VIII. Zawodom towarzyszyły duże emocje (szczególnie wśród "młodszych starszych" ), ogromne zaangażowanie jak również wzajemny, mobilizujący do działania sportowy doping.

Po sportowych zmaganiach na podium w kategorii klas 4-6 stanęli:

Miejsce I - klasa 4a

Miejsce II - klasa 5a

Miejsce III - klasa 4b

W kategorii klas 7-8:

Miejsce I - klasa 7a

Miejsce II - klasa 8a

Miejsce III - klasa 7b.

Wielkie gratulacje!

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców SP3 za ufundowanie wszystkim uczniom naszej szkoły łakoci z okazji ich święta.

Zapraszamy do galerii z fotorelacją.

data publikacji: 2022-06-02 00:00:00