Finał I Wojewódzkiego Konkursu Krajoznawczego ,,Bytowskie wędrówki po województwie"

3 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbył się finał I Wojewódzkiego Konkursu Krajoznawczego ,,Bytowskie wędrówki po województwie", którego nasza szkoła była organizatorem.  Wzięło w nim udział 13 uczniów z następujących szkół: SP w Świerznie, SP w Dretyniu, SP nr 2 w Miastku oraz naszej - SP nr 3 w Miastku. Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: Pani Anna Czapiewska z ZSOIT w Miastku, Pani Paulina Stranz z CIT w Miastku oraz Pani Irena Kiedrowska z SP nr 3 w Miastku.

Przedstawiamy wyniki ,,Bytowskich wędrówek po województwie":

I miejsce- Leon Rudnik (SP nr 2 Miastko)

II miejsce- Mateusz Gołuński (SP nr 2 Miastko)

III miejsce- Aleksandra Kisielewska (SP nr 3 Miastko)

IV miejsce - Wojciech Rekowski (SP nr 2 Miastko).

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe (plecaki), zakupione ze środków Powiatu Bytowskiego, pozyskanych poprzez projekt Miasteckiego Stowarzyszenia Oświatowego. Dodatkowe nagrody dla uczestników ufundował Urząd Miejski w Miastku, CIT w Miastku oraz UKS Junior działający przy naszej szkole.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu.

Zapraszamy za rok na kolejną edycję ,,Bytowskich wędrówek po województwie"!

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko i ludzie stoją

data publikacji: 2022-06-07 00:00:00