Rajd pieszy ze Szkolnym Kołem Krajoznawczo - Turystycznym

W sobotę, 11 czerwca, odbył się ostatni w tym roku szkolnym rajd pieszy ze Szkolnym Kołem Krajoznawczo - Turystycznym Trekingowie.

Tym razem udział w rajdzie wzięło aż 50 młodych miłośników tej formy wypoczynku, którzy wędrowali na trasie Poddąbie -Ustka, poznając i podziwiając chroniony krajobraz środkowopomorskiego wybrzeża.

Za organizację rajdu (jak zwykle ) odpowiadała p. Irena Kiedrowska.

Dziękujemy uczestnikom rajdu za przybycie, szczególnie tym, którzy wędrowali z Trekkingami systematycznie co miesiąc.

Tych wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z wędrowaniem, zapraszamy do udziału w rajdach już w nowym roku szkolnym!

Szczególne zaś podziękowania za opiekę nad uczestnikami podczas comiesięcznych rajdów składamy naszym nauczycielom, którzy za pomocą tej formy wypoczynku wspaniale integrują się ze swoimi wychowankami.

A oto fotogaleria

data publikacji: 2022-06-12 00:00:00