Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas gimnazjalnych

2019-06-19 00:00:00  |  Celina Król  |

Dnia 19.06.2019 r. pożegnaliśmy trzecie klasy gimnazjum. Była to niezwykle piękna i podniosła uroczystość. Gratulacje odebrali gimnazjaliści, którzy zdobyli najwyższą średnią w szkole oraz odnieśli największe sukcesy. Trzecioklasiści podziękowali nauczycielom i rodzicom, za wartości na których zbudują swoje życie. Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie świadectw i nagród. Świadectwa z wyróżnieniem odbierali uczniowie w towarzystwie rodziców, którzy otrzymali listy gratulacyjne z podziękowaniem od dyrekcji. Wszyscy uczniowie otrzymali również pamiątkowe książki ufundowane przez Radę Rodziców. Uroczystość ta zakończyła również pewien etap w historii naszej placówki. Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Miastku zostało - zgodnie z założeniem reformy oświaty - wygaszone.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ.