Jasełka i świąteczne spotkania

2019-12-27 00:00:00  |  Celina Król  |

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach oraz waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, tradycyjnie jak co roku, uczniowie przygotowują jasełka, które przybliżają wszystkim atmosferę tego szczególnego okresu.

Przed całą szkołą wystąpiły  DZIECI Z GRUPY PRZEDSZKOLNEJ „BIEDRONKI”!

Pięknie przygotowały wspaniały spektakl, w którym przedstawiono historię Bożego Narodzenia. W programie jasełek nie zabrakło tradycyjnych kolęd i pastorałek. Dzieci chętnie dały pokaz swoich teatralnych i wokalnych umiejętności, a szkolna publiczność nagrodziła je zasłużonymi brawami.
Oglądając przedstawienie, czuliśmy już nastrój świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie Pan Dyrektor podziękował nauczycielom i uczniom za przygotowanie uroczystości oraz złożył zebranym świąteczne życzenia.
Tradycyjnie też podczas spotkań klasowych dzieci składają sobie życzenia świąteczne i miło spędzają ten przedświąteczny czas razem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji