Świąteczna zbiórka dla miasteckiego szpitala

2020-12-09 00:00:00  |  Celina Król  |

Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu działające przy Szkole Podstawowej nr 3 w Miastku ogłaszają świąteczną zbiórkę darów dla Szpitala w Miastku

Zbiórka trwa do 16 grudnia 2020 r..

Uczniowie klas VI-VIII przynoszą wodę mineralną niegazowaną oraz środki czystości: szampony, balsamy, chusteczki nasączone, jednorazowe maszynki do golenia, kremy do i po goleniu, mydła i żele w płynie, kremy do rąk i do stóp, ręczniki papierowe, grzebienie, gumki do włosów, pudełka do protez, organizery na leki, cążki do paznokci, płyny antybakteryjne itp. (składamy wszystko do kartonów przy wejściu do szkoły z napisem CHEMIA).

WODĘ MINERALNĄ składamy wewnątrz auli.

17 grudnia 2020 r. późnym popołudniem odbędzie się pakowanie słodyczy.

18 grudnia 2020 r. dary zostaną przetransportowane do szpitala (z pomocą zaangażowanych rodziców).

LICZYMY NA WASZE WSPARCIE I POMOC!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!