II Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Jana Brzechwy-rozstrzygnięty

2022-05-13 00:00:00  |  Celina Król  |

Dnia 11 maja 2022 roku został rozstrzygnięty II Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Jana Brzechwy.

Wzięło w nim udział 19 uczniów z następujących szkół: SP w Świerznie, SP w Wałdowie, SP w Piaszczynie, PSP w Kamnicy, SP nr 2 w Miastku oraz SP nr 3 w Miastku.

Uczestników oceniało jury w składzie: Pani Irena Remelska z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Miastku, Pani Alina Francuzik z Biblioteki Publicznej w Miastku oraz Pani Bernadeta Zwolska z Biblioteki Pedagogicznej w Miastku.

Przedstawiamy laureatów konkursu:

w kategorii klas I- III:

I miejsce - Hanna Witomska (PSP Kamnica)

II miejsce - Hanna Karkut (SP nr 3 Miastko)

III miejsce ex aequo - Amelia Kryczka (PSP w Kamnicy) oraz Alicja Sadowska ( SP nr 2 Miastko)

wyróżnienie- Maja Szumna ( SP nr 3 Miastko);

w kategorii klas IV - VI:

I miejsce- Jakub Młynarz ( SP nr 2 Miastko)

II miejsce- Bartłomiej Śledź ( SP nr 2 Miastko)

III miejsce ex aequo- Krzysztof Bocyk ( SP Wałdowo) oraz Cyprian Adamczyk (PSP Kamnica).

Laureaci konkursu oraz pozostali uczestnicy otrzymali nagrody książkowe zakupione ze środków Powiatu Bytowskiego pozyskanych poprzez projekt Miasteckiego Stowarzyszenia Oświatowego.

Gratulujemy wszystkim recytatorom i dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.