Szkolny Konkurs Recytatorski POECI DZIECIOM

2022-05-20 00:00:00  |  Celina Król  |

W dniu 20 maja 2022 r. w bibliotece szkolnej dla dzieci z oddziałów przedszkolnych odbył się Szolny Konkurs Recyatorski POECI DZIECIOM.

Konkurs został zorganizowany w ramach realizacji zadań wynikających z Narodowego Programu Czytelnictwa.

Cieszymy się, że dzieci podjęły wyzwanie, przełamały tremę i zaprezentowały swoje talenty.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce ex aequo - Julia Batruch (gr. Mróweczki ) i Hanna Bryndal (gr. Kotki )

II miejsce ex aequo - Antonina Moszyńska (gr. Kotki ) i Marcela Tomczak (gr. Myszki)

III miejsce ex aequo - Julian Pakuła (gr. Kotki ) i Natalia Zielińska (gr.Tygryski )

Jury wyróżniło również recytację następujących dzieci:

Astrid Daty (gr. Myszki), Mai Marciszonek (gr. Tygryski ), Jana Magalskiego (gr. Mróweczki) i Leny Perlik (gr. Mróweczki)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.

Cieszy nas bardzo, że biblioteka szkolna staje się ulubionym miejscem naszych dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.