Sukcesy naszych uczniów w konkursach pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty

2022-06-05 00:00:00  |  Celina Król  |

Uczniowie klas VII naszej szkoły w roku szkolnym 2021/22 wzięli udział w IV Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym. Pierwsze dwa etapy konkursu zostały przeprowadzone w szkole i wyłoniły 5 najlepszych uczniów, którzy zakwalifikowali się do finału, odbywającego się w Szkole Podstawowej im. mjr. Henryka Sucharskiego w Gościcinie.

Dnia 11 maja uczniowie pisali ostatnie dyktando, czego efektem są wysokie noty naszych uczniów:

Radosław Achtelik zajął 2. miejsce i zdobył tytuł LAUREATA, zaś Weronika Biernacka otrzymała tytuł FINALISTKI.

Wielkie brawa!

Dla Poli Piórczyńskiej sukcesem zakończył się udział w IX Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Rytm i Melodia” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Damnie. Przystępując do tego konkursu, młodzi poeci mogli napisać wiersz odnoszący się do twórczości Stanisława Lema. Milo nam zakomunikować, że spośród 88 prac jury konkursu nagrodziło 2. miejscem i tytułem LAUREATKI wiersz Poli.

Wielkie gratulacje!

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku