Artykuł pochodzi ze stronny
Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku

ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

„Chociaż słońce jasno świeci,

Trochę smutne są dziś dzieci,

Czas uścisnąć sobie ręce,

I pożegnać najgoręcej.”

Nasze dzieci z grupy Tropiciele w obecności rodziców i dyrekcji szkoły uroczyście pożegnały się z edukacją przedszkolną. Piękny występ w ich wykonaniu zakończony radosnym, wakacyjnym tańcem spowodował, że na wielu twarzach pojawiły się łzy wzruszenia.

Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

A naszym Tropicielom życzymy samych sukcesów oraz wspaniałych przygód i wielkich przyjaźni na nowej edukacyjnej drodze.

13.06.2024 r. odbyła się uroczystość pożegnania sześciolatków z grupy Odkrywcy. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice i nauczyciele naszych Odkrywców. Dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i książki z rąk pani wicedyrektor i wychowawczyń.

Dzieci z grupy Detektywi również przeżyły swoją uroczystość.

To był wspaniały czas pełen nauki, zabawy i niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim dzieciom za ich zaangażowanie, uśmiechy i wspólne przygody!

Życzymy naszym małym absolwentom powodzenia na nowej drodze edukacyjnej, wiele radości i sukcesów w szkole.

Pamiętajcie, że zawsze będziemy trzymać za Was kciuki i z sentymentem wspominać wspólnie spędzony czas.

data publikacji: 2024-06-16 15:35:39