Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny"

2024-06-13 17:26:41  |  Celina Król  |

Aż 45 uczniów naszej szkoły wzięło udział w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”, który jest w chwili obecnej najbardziej masową imprezą matematyczną na świecie.

Jak co roku, uczestnicy konkursu zmierzyli się z testem zawierającym różnorodne zadania matematyczne, a przede wszystkim logiczne.

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły uzyskało wyróżnienia w tym międzynarodowym konkursie.

Są to:

**** Hanna Bryndal, kl. II b - wyróżnienie w kategorii Żaczek, opiekun – p. Paulina Jarmoła

Wiktoria Januszewska, kl. IV b – wyróżnienie w kategorii Maluch, opiekun - p. Dorota Kłos.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zaś laureatom serdecznie GRATULUJEMY oraz życzymy kolejnych matematycznych sukcesów!